100 procent ;)

• Piękne ((.;;.;;.;;.))
  • Piękne ((.;;.;;.;;.)) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #1556 przez Piękne ((.;;.;;.;;.))
Piękne ((.;;.;;.;;.)) stworzył temat: 100 procent ;)
CYSTERNA WÓDKI + PROSTYTUTKI

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Magda ;)
  • Magda ;) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #1559 przez Magda ;)
Magda ;) odpowiedział w temacie: Odp: 100 procent ;)
To z pewnością zjednoczy wieś ;P anonim jak masz na imię ?

• omg
  • omg Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #1563 przez omg
omg odpowiedział w temacie: Odp: 100 procent ;)
To juz lepiej tone koksu alebo 5 ton ziola.Najbardziej jednoczy ludzi wspulna niedola a to jest mozliwe podczas wojny.

• yHY
  • yHY Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #1571 przez yHY
yHY odpowiedział w temacie: Odp: 100 procent ;)
Trzeba by bylo zabrac caly sprzet typu telewizor i kompoter.Drastyczne ale moim zdaniem skuteczne.Obydwa urzadzenia kradna sporo czasu ktory mozna by bylo spedzic z ludzmi.Czy ta integracja ma sens?Jakas wyzsza idea?Co by niby mialo to dac?Kto na tym skorzysta?Mysle ze strzal w dziesiatke to jezioro.Pomyslcie latem zima,caly rok mozna by bylo cos tam robic.Kazdy znalazlby tam pokrewna dusze.

• Stalin
  • Stalin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #1574 przez Stalin
Stalin odpowiedział w temacie: Odp: 100 procent ;)
jak moze sie ta wies zintegrowac jak tu banda komunistow ormowcow i kij wie jeszcze czego mieszka :) jeden drugiego podpier;... i zazdrosc ludzka przemawia przez nich :)

• Kurka
  • Kurka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #1575 przez Kurka
Kurka odpowiedział w temacie: Odp: 100 procent ;)
Taka natura Polaka, zawiść o to ,że ktoś ma lepiej, jeśli już ma, to złodziej, jak pod mostem leży, to żałować, współczuć. Pewnie nie wszyscy są tacy, ale większość tak. Wszyscy macie poniekąd rację, Polak najlepiej integruje się przy wódce, czasami jakieś mordobicie też sie trafi. Teraz każdy garnie do siebie i ważniejsze mieć samochód, chałupę na pokaz niż kontakt z drugim człowiekiem, ważniejsze są dobra materialne niż rozwój duchowy, dobra książka, koncert. Jedynym miejscem do integracji w Marcinkowicach jest plac zabaw. Tam spotykają się młode matki z dziećmi, dziadkowie, czy popołudniami młodzież. Jezioro? Pomysł nie zły, tylko kto je zrobi, gdzie i na czyim gruncie :)?

• Wiem,wiem
  • Wiem,wiem Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #1577 przez Wiem,wiem
Wiem,wiem odpowiedział w temacie: Odp: 100 procent ;)
To jest jak w amerykanskim filmie.Jeden kupi dobre bo go stac a drugi zeby miec.Ten pierwszy woli zaplacic wiecej,bo wie ze podziala(wiecie jak jest).Ja mam mala elektryczna kosiarke (98 db)ciuchutka idze przy koszeniu odpoczac.A sa przypadki ze facet ma kawalek trawnika i tnie go sprzetem do hektarow(normalnie pirer...)To jest jeden z perzykladow ktorych moglbym nainac jecze wiele.O co mi chodzi?Trzeba mic swoje ukrztaltowane postrzeganie zwiazkow pomkiedzy tym co mam a tym co potrzebuje.

• Piękne;))
  • Piękne;)) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu #1602 przez Piękne;))
Piękne;)) odpowiedział w temacie: Odp: 100 procent ;)
Zorganizujemy taką imprezę myślę że czerwiec lipiec i sierpień są odpowiednim miesiącem do tego . Ps do tego kim jestem!!! Po co się wychylać jak zaraz jakaś kur.. wiejska się czepi i będzie siała wieść że demoralizujemy wieś ;) ten kto mieszka tu chodź kilka lat wie o co chodzi w tym temacie . Pozdrawiam Piękny:P

Czas generowania strony: 0.138 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Pogoda

Nasza strona w innych językach
enfrdeitptrues
Ilu was było / jest ?

Dzisiaj 96

W ciągu miesiąca 2405

Odwiedzin: 1883084

Aktualnie jest 84 gości i no members online