PRACA- Pracownik Produkcji - Stanowice k. Oławy

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #1935 przez Agencja Pracy Otto
Agencja Pracy Otto stworzył temat: PRACA- Pracownik Produkcji - Stanowice k. Oławy
OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej, mieszczącej się na terenie Stanowic koło Oławy poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Stanowice k. Oławy

Nr ref. IBW/PP/06.2012

Zakres obowiązków:

montaż anten samochodowych
drobne czynności manualne

Wymagania:

gotowość podjęcia pracy od zaraz
odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie
wysoka motywacja do pracy
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
dokładność
skrupulatność

Oferujemy:

praca w systemie II-zmianowym (6-14/14-22)
praca od poniedziałku do piątku (czasami soboty)
wynagrodzenie - 11.50 zł brutto/h
praca na podstawie umowy zlecenia, na pełen etat

W tytule maila prosimy napisać: pracownik produkcji, Stanowice

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych). Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.”
Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

stanowice.doc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #2668 przez Uwolniony
Uwolniony odpowiedział w temacie: PRACA- Pracownik Produkcji - Stanowice k. Oławy
Polecam pracowników z Ukrainy www.ukraina-pracownicy.pl

Czas generowania strony: 0.154 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Pogoda

Nasza strona w innych językach
enfrdeitptrues
Ilu was było / jest ?

Dzisiaj 23

W ciągu miesiąca 4896

Odwiedzin: 1900587

Aktualnie jest 99 gości i no members online