Śliczny oswojony kotek szuka domu

Więcej
1 miesiąc 2 dni temu - 1 tydzień 3 dni temu #2650 przez Jacek
Jacek stworzył temat: Śliczny oswojony kotek szuka domu
Znalazłem przed swoim domem kotka, którego ktoś podrzucił.Z monitoringu domowego, który przejrzałem wynika ,że zrobiły to marcinkowickie dzieci ze szkoły podstawowej. Na czyje polecenie dzieci to zrobiły i dlaczego pozostawiam Państwu do rozważenia...
Po kilku dniach jakie spędził u mnie okazuje się ,że jest to kotek po przejściach, trzymany w niehumanitarnych warunkach i najprawdopodobniej męczony przez dzieci ( np. obcięte częściowo z jednej strony wąsiki, które na szczęście odrastają). Został przeze mnie nakarmiony, umyty , odpchlony i odrobaczony. Nauczył się pięknie załatwiać do kuwety.
Kotek ma ok. 2-3 miesiące jest śliczny i mimo trudnych początków życia jest oswojony, ufny, łasi się do człowieka, pięknie mruczy.
Szukam dla niego doświadczonego, odpowiedzialnego domu, z którego już nikt go nigdy nie wyrzuci.Proszę o przemyślane decyzje, bo kotek to nie maskotka i nie nadaje się np. na prezent dla dziecka czy innej osoby.Ze względu na traumę i okrucieństwo jakie doświadczył ten uroczy kocurek od pseudo-ludzi zastrzegam sobie prawo wyboru domu najlepiej do osób z doświadczeniem ,które mają lub miały już kotka .
NIEAKTUALNE
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 3 dni temu przez Jacek. Powód: dodatkowe informacje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.112 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Pogoda

Nasza strona w innych językach
enfrdeitptrues
Ilu was było / jest ?

Dzisiaj 79

W ciągu miesiąca 3362

Odwiedzin: 1838912

Aktualnie jest 31 gości i no members online