SKLEP EURO - PRZETERMINOWANE PRODUKTY!!!!!!!

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #2000 przez życzliwa
życzliwa stworzył temat: SKLEP EURO - PRZETERMINOWANE PRODUKTY!!!!!!!
Pojawienie się sklepu w Marcinkowicach bardzo mnie ucieszyło, asortyment wystarczający na zrobienie zakupów w razie potrzeby bądź jak czegoś zabraknie w domu i nie bardzo ma się ochotę jerchać na zakupy do Wrocławia. Jednak jak każda dobra rzecz w końcu się psuje...Jakieś 3 miesiącie temu po powrocie z zakupów w EURO zaczęłam zauważać że jakiś (początkowo 1 później więcej) produkt jest przetermionowany...najpierw nie chciało mi się wracać do sklepu więc to wyrzucałam informując sprzedawców przy kolejnej wizycie w EURO że kupiłam przeterminowaną rzecz, nic się nie zmieniło i powtarzało przy każdych zakupach sprawdzałam datę na każdym produkcie co zaczęło mnie mocno denerwować bo zauważyłam że w tym sklepie masę produktów przeterminowanych. Ostatnio po zakupie produktu dla mojego rocznego dziecka zwróciłam się z tym tematem do kierowniczek sklepu które okazały się prostymi nie wykwalifikowanymi osobami, a na koniec rozmowy po moim do widzenia usłyszałam od nich NIE ZAPRASZAMY - dlaczego bo nie potrafiły poprostu przeprosić o powiedzieć że bardziej zwrócą na to uwagę, za to usłyszałam że nie są w stanie nad tym zapanować i jaki % produktów jest przeterminowanych - BEZNADZIEJA. Oczywiście na prośbę o nr telefonu do właściciela usłyszałam że nie znają.

JA TAM JUZ Z PEWNOŚCIĄ ZAKUPÓW NIE ZROBIĘ A MIESIĘCZNIE WYDAWAŁAM TAM PONAD 1500 PLN ALE WIDOCZNIE TO ZA MAŁO...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #2001 przez kij.w.mrowisko
kij.w.mrowisko odpowiedział w temacie: Odp: SKLEP EURO - PRZETERMINOWANE PRODUKTY!!!!!!!
Też mi się zdarzyło kupić w tym sklepie paczkę kabanosów miesiąc po upływie terminu przydatności do spożycia.
Obsługa wymieniła, ale słowa przepraszam nikt nie powiedział... Może to za wielkie wymagania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.122 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Pogoda

Nasza strona w innych językach
enfrdeitptrues
Ilu was było / jest ?

Dzisiaj 27

W ciągu miesiąca 3231

Odwiedzin: 1887884

Aktualnie jest 176 gości i no members online