słuchał ktoś Natanka

• stary na zebraniu
  • stary na zebraniu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
6 lata 8 miesiąc temu #1607 przez stary na zebraniu
stary na zebraniu stworzył temat: słuchał ktoś Natanka
słuchał ktoś Natanka skała wszędzie widział diabla ale ten to wali teksty nawet telewizje ma www.piotrnatanek.pl/component/content/ar...est-ks-piotr-natanek ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #1612 przez skała
skała odpowiedział w temacie: Odp: słuchał ktoś Natanka
Muszę przyznać stary na zebraniu że nie słyszałem o ks. Natanku. Od zamieszczenia twojej informacji trochę sobie go posłuchałem, i muszę powiedzieć ciężko zbić Jego argumenty o ile są do zbicia. Jego przełożeni mają twardy orzech do zgryzienia albo Go „uciszą” albo wprowadzą z powrotem Kościół na właściwe tory, a tym samym i nas wiernych. Mi osobiście podoba się cykl kazań Lucyferyczny plan zniszczenia Kościoła Świętego www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv i zamieszczone ostatnio kazanie Tajemnica Małżeństwa .
Propagowana na stronie ks. Natanka NOWENNA NA CZEŚĆ JEZUSA PRAWDZIWEGO KRÓLA przez odmawianie której można wyprosić wiele łask tak dla żyjących i zmarłych też ma swoją moc. www.piotrnatanek.pl/jezus-krol-wszystkich-narodow,oraz gdy mówi o POLSCE
Pozdrawiam Kazanie ks. Natanka w którym wyjaśnia dlaczego niema zamiaru podporządkować się karze suspensy nałożonej przez Jego zwierzchnika kard. Stanisława Dziwisza.
. ciekawe kazanie o Miłosierdziu Boga do człowieka all.gloria.tv/?media=188188 Odpowiedź ks. Natanka na komunikat Episkopatu Polski z dnia 26 sierpnia 2011 all.gloria.tv/?media=192947 //www.youtube.com/watch?v=QT2r45LxTNA
Ostatnio zmieniany: 6 lata 5 miesiąc temu przez skała.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.143 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Pogoda

Nasza strona w innych językach
enfrdeitptrues
Ilu was było / jest ?

Dzisiaj 20

W ciągu miesiąca 3883

Odwiedzin: 1854476

Aktualnie jest 80 gości i no members online