Gdzie przedszkole na cały dzień?

• Magietka
  • Magietka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #374 przez Magietka
Magietka stworzył temat: Gdzie przedszkole na cały dzień?
Witam,
Jestem nowa mieszkanka Marcinkowic i mam 2,5 letniego syna ktorego chcialabym zapisac w przyszlym roku do przedszkola. Oboje z mezem pracujemy w pelnym wymiarze godzin co oznacza ze oferta polprzedszkola (czyli na kilka godzin) niestety nam nie pasuje. Czy w Marcinkowicach lub okolicy, ale nie w Olawie jest jakies przedszole opiekujace sie dziecmi w godzinach pokrywajacych sie z normalnymi, etatowymi godzinami pracy? Bede wdzieczna za informacje.
Pozdrawiam wszystkich mieszkancow.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Motylek
  • Motylek Avatar
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #376 przez Motylek
Motylek odpowiedział w temacie: O:Gdzie przedszkole na cały dzień?
Powstał pomysł zorganizowania gminnego przedszkola po zlikwidowanej szkole podstawowej w Sobocisku. To zaledwie ok 3 km od Marcinkowic.
Ogłasza się zatem wstępny nabór dzieci w wieku przedszkolnym z terenu gminy i miasta Oława oraz wszystkich ościennych miejscowości. Przewidywana liczba miejsc 50.Czas pracy przedszkola od 7.00 do 16.00 godz. (w zależności od potrzeb rodziców). Orientacyjny termin otwarcia placówki - wrzesień 2009. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telef. 609655068 lub 608630705. W celu pobrania ankiet, które przybliżą nam strukturę grup oraz zapotrzebowanie lokalnego środowiska na tego typu placówkę.
To jest fragment z artykułu na naszej stronie.Proszę o skontaktowanie się z tymi nr telefonów,to pewnie coś bliższego się Magietko dowiesz.Pozdrawiam

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #379 przez Magietka
Magietka odpowiedział w temacie: O:Gdzie przedszkole na cały dzień?
Dziekuje Motylku za informacje, na pewno sie zglosze pod te numery i mam nadzieje ze przedszkole powstanie.
Pozdrawiam Ciebie i wszystkich forumowiczow

• chwilka
  • chwilka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #381 przez chwilka
chwilka odpowiedział w temacie: O:Gdzie przedszkole na cały dzień?
Niestety bez wzgledu na fakt czy przedszkole w Sobocisku powstanie czy nie, naszej miejscowości potrzebne koniecznie jest przedszkole w pełnym wymiarze czasu, z podziałem na kilka grup. Jestem przekonana, że chcętnych by nie brakowało!!!

Czas generowania strony: 0.127 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Pogoda

Nasza strona w innych językach
enfrdeitptrues
Ilu was było / jest ?

Dzisiaj 206

W ciągu miesiąca 5079

Odwiedzin: 1900770

Aktualnie jest 37 gości i no members online