Przedszkole w Sobocisku

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #1491 przez krzysztof5905
krzysztof5905 stworzył temat: Przedszkole w Sobocisku
Proszę o opinie na temat przedszkola w Sobocisku. Ja niestety mam negatywne odczucia, moje dziecko więcej choruje niż tam przebywa a dzisiaj odbierając dziecko (znowu ma gorączkę) sprawdziłem temperaturę w sali - było 18 stopni oraz zimne kaloryfery!!!! Jeżeli macie podobne odczucia to proszę to napisać, może wspólnymi siłami da się zmienić tą sytuację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• mama
  • mama Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu #1655 przez mama
mama odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
Więc,dlaczego pan,nie skorzysta z oferty Kredki w Stanowicach?Blisko Marcinkowic.Opłata za czesne 330 zł + posiłki.Małe grupki(mniejsza szansa na zachorowanie),domowa atmosfera.Są jeszcze wolne miejsca.Polecam.Można odwiedzić ich stronę internetową lub podjechać tam.Stanowice,ul.Leśna

• Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
  • Gość
6 lata 10 miesiąc temu #1825 przez Anonim
Anonim odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
strona przedszkola: centrum-kredka.pl

• agata
  • agata Avatar
  • Gość
  • Gość
6 lata 10 miesiąc temu #1832 przez agata
agata odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
Przedszkole smyk Sobocisko www.smyksobocisko.pl

• misia
  • misia Avatar
  • Gość
  • Gość
6 lata 9 miesiąc temu #1859 przez misia
misia odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
Witam, proszę o opinię na temat przedszkola w Sobocisku, ale o opinię rodziców, których dzieci tam już chodzą a nie linki na ich stronę.Proszę napiszcie jak wygląda sprawa z posiłkami bo z tego co się dowiedziałam to jest tam katerin,czy jedzenie jest ciepłe, smaczne? Czy jesteście zadowoleni z realizowanego programu edukacyjnego?Czekam na jakiekolwiek opinie.Mam pytanie do krzysztof5905 jak rozwiązała się sytuacja z ogrzewaniem przedszkola, co na to dyrekcja?dziękuję

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #1860 przez krzysztof5905
krzysztof5905 odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
Witam.
No cóż, efekt był taki iż dziecko często było przeziębione a kierownictwo przedszkola zasłaniało się kosztami ogrzewania itd. więc zdecydowałem się w końcu na opiekunkę i problem zniknął.

• misia
  • misia Avatar
  • Gość
  • Gość
6 lata 9 miesiąc temu #1861 przez misia
misia odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
no tak to jest jakieś rozwiązanie ale nie dla osób, których nie stać na opiekunkę.Czy nie lepiej rozwiązać ten problem na poziomie dyrekcja - rodzice dzieci z przedszkola?Bardzo dziękuję za odpowiedz krzysztof5905.Wciąż czekam na opinie rodziców.

• Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
  • Gość
6 lata 8 miesiąc temu #1877 przez Anonim
Anonim odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
Nie wiem jak mam sie odniesc do Pana sugestii??!!!Moje dziecko chodzi juz 1,5 roku do tego przedszkola i nie mam zastrzezen pod zadnym wzgledem.Dziecko chodzi regularnie i w tym okresie bylo chore tylko 3 razy!!!Jezeli wybral Pan taka obcje jak opiekunka to Pana wybor i niech to tak zostanie!!!Nie rozumiem dlaczego Pan wciaz drazy temat ,jezeli znalazl Pan wyjscie z sytuacjii???

• Mama
  • Mama Avatar
  • Gość
  • Gość
6 lata 8 miesiąc temu #1889 przez Mama
Mama odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
Tu nie ma żadnych sugestii, Krzysztof opisał tylko fakt, który zaobserwował i własne odczucia. Nie rozumiem, dlaczego Anonimie poczułeś się zaatakowany?
Moje dziecko też chodziło do Smyka, bardzo chorowało i chodziło niechętnie. Daleka jestem od rzucania oskarżeń, ale po kilku miesiącach nie mogłam już dać sobie rady z codziennymi płaczami i "trudnymi" rozstaniami. Wyjścia nie było - zatrudniłam opiekunkę. Teraz dziecko chodzi do innego przedszkola, w sumie nadal często choruje jednak chodzi z radością. Misiu, moim zdaniem, to nie dowiesz się wiele z tego forum. Rodzice, którzy wycofali ze Smyka dzieci, mają negatywne doświadczenia (a słyszałam że było ich kilkoro), rodzice, którzy korzystają z tego przedszkola muszą być zadowoleni, bo przecież nie krzywdziliby swoich pociech. Każde dziecko jest inne, inaczej aklimatyzuje się w nowym otoczeniu, ma inną skłonność do chorób...myślę, że trzeba po prostu spróbować. Jeżeli będziesz widziała, że z twoim dzieckiem dzieje się "coś nie tak" i tak będziesz musiała zareagować, bez względu na finanse. Dodam jeszcze, że nasi sąsiedzi posyłają tam dzieci i są zadowoleni - jak widać wszystko jest sprawą indywidualną. Musisz po prostu być czujna i mieć pewność, że twojemu dziecku jest dobrze w danym miejscu. Pozdrawiam wszystkie obecne i byłe Smyki:)

• mammmamia
  • mammmamia Avatar
  • Gość
  • Gość
6 lata 4 tygodni temu #1961 przez mammmamia
mammmamia odpowiedział w temacie: Odp: Przedszkole w Sobocisku
Witam, na forum trafiłam przez przypadek przeglądajac stronkę marcinkowicką i chciałam podzielić się opinią na temat przedszkola Smyk. Moje dziecko uczęszcza tam już 2 rok i jestem bardzo zadowolona z tej placówki. Nigdy nie było problemu z wejściem na salę, zawsze opowiadania jak miło spędziło dzień, duża ilość zajęć dodatkowych, panie miłe, serdeczne, wykwalifikowane. Co do infekcji to w każdym przedszkolu tak jest, póki dziecko nie nabierze od-_-ości to będzie chorowało, moje dziecko należy raczej do tych mniej chorujących. W przedszkolu jest rzeczywiście katering ale jedzenie wygląda na smaczne (parę razy czekałam w trakcie posiłków i widziałam co panie nosiły i jak dzieci się tym zajadały:)). Ogólnie bardzo miła atmosfera, ale wiadomo, że każdy ma inne odczucia. Osobiście jestem zdania, że każdy rodzic najlepiej zna swoje dziecko i wie czy jest mu dobrze czy źle, przedszkole zawsze można zmienić na inne.

Czas generowania strony: 0.152 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Pogoda

Nasza strona w innych językach
enfrdeitptrues
Ilu was było / jest ?

Dzisiaj 195

W ciągu miesiąca 5068

Odwiedzin: 1900759

Aktualnie jest 73 gości i no members online